Skácení stromu nechejte na hodinovém manželovi

Zahrada s ovocnými a okrasnými stromy vyžaduje neustálou péči, aby okrasné stromy vypadaly co nejlépe a ovocné stromy co nejvíce plodily. Důležitý je každoroční prořez větví, ovocné stromy je dobré ošetřovat postřiky proti běžným škůdcům. Pokud strom zestárne nebo potřebujete vytvořit místo, abyste změnili celkovou kompozici zahrady, musí se pokácet. Nemáte-li po ruce motorovou pilu ani klasickou ruční, můžete kácení svěřit odborníkům, kteří mají dostatek zkušeností s kácením vzrostlých stromů, i těch menších.

Má s ním dostatek zkušeností

V Praze a v blízkém okolí mezi ně můžeme řadit společnost Hodinový manžel Praha. Zaměřuje se na drobné řemeslné práce a čištění koberců Praha, které ve většině případů nejsou pro řemeslné firmy příliš lukrativní. Pracovní tým tvoří zruční pracovníci s dlouholetou praxí, vždyť společnost působí na trhu již více než deset let. Každý z nich má odbornou kvalifikaci hned v několika oborech, může být současně například výborný montér, instalatér, elektrikář i zedník.

Nabídka služeb je velmi široká, s jejich podrobným výčtem se můžete seznámit na internetových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha. Mezi nejčastěji prováděné patří montáže nábytku, polic, záclonových konzolí, žaluzií, oken a dveří, malování pokojů a natěračské práce, pokládka podlah a koberců, výměna vodovodních baterií, umyvadel, WC, sprchového koutu, výměna radiátorů topení a montáž tepelných hlavic, drobné elektrikářské, zednické a klempířské práce, terénní úpravy a zahradnické práce, mezi něž patří i kácení stromů. Při něm vždy pracovník maximálně dbá na bezpečnost svoji i klientovu. Pokud je třeba vyřídit povolení ke skácení stromu, které je v některých případech ve velkých městech nutností, zajistí jej pracovník společnosti Hodinový manžel Praha. Nic pak už nebrání tomu, aby mohla být změna v zahradě provedena. V případě, že dřevo skáceného stromu klient nezužitkuje, zařídí pracovník jeho odvoz nebo likvidaci.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!